MADEİRA İPLİK

Madeira iplik çeşitler ve detaylı bilgileri. Madeira iplikler en uygun fiyatlar ve İstanbul için aynı gün teslim. Tüm Türkiye'ye aynı gün kargo ile teslimat. Detaylı bilgi için bizi arayın.

Polyneon iplik

Nakış için, özellikle klora dayanabilen yüksek bir renk haslığı gerektiğinde polyester iplikler tercih edilir. Bu dayanıklı petrol bazlı dişler olağanüstü mekanik ve kimyasal dirence sahiptir. İyi kalitede bir iplik de çeşitli nakış makinelerinde ilmek yapmadan yüksek hızlarda sorunsuz çalışacaktır.

Bu bölümde, polyester ipliklerin projeniz için doğru seçim olduğunu ve MADEIRA'nın tüm büyük dijitalleştirme programlarında listelenen ve dünya çapında mevcut olan% 100 polyester filament ipliği Polyneon hakkında daha fazlasını öğreneceksiniz .

Polyester filament ipliklerle nakışın faydaları

Sentetik iplik kullanmayı ne zaman düşünmelisiniz.

Tekstil endüstrisinde, polyester popüler bir insan yapımı elyaftır ve kumaşların yanı sıra iplik üretimi için de yaygın olarak kullanılmaktadır. Güneş ışığına, aşınmaya ve diğer birçok kimyasal maddelere karşı dayanıklı olması, güçlü, yıkanması ve kurutması kolay ve ekonomik olması için seçilmiştir. 

Polyester iplikler özellikle renkli kumaşlar, dış mekan ürünleri, spor kıyafetleri, mayolar, çocuk giysileri, iş kıyafetleri ve sıkça temizlenmesi veya hareketlere, lekelenme risklerine, nemli ortamlara veya aşırı hava koşullarına maruz kalması gereken diğer öğeler için uygundur. 

POLYNEON aralığı üstün parlaklık, yumuşaklık, mukavemet ve yüksek mukavemet sunan tek uzun elyaftan polyester iplik makinesi nakış konuları ihtiva eder. 

Yoğun ve dayanıklı renkler

MADEIRA'nın Polyneon iplik serisi, makinede verimli bir şekilde çalışırken parlak ve yumuşak nakışlar üretmenizi sağlar. Her biri farklı malzeme türleri için en iyi sonuçları elde etmek ve tasarımınızın en iyi kısımlarını vurgulamak için geliştirilen 3 kalınlık arasından seçim yapabilirsiniz.

Tüm amaçlar için standart POLYNEON 40Polyneon 40 iplik

Bu evrensel iplikler olağanüstü dayanıklı standart nakışlar için en iyi seçimdir. 389 tek renk tonu, 20 çok renkli ve 24 floresan renk tonu ile üstün, uzun ömürlü bir parlaklığa sahiptir.


Detaylar ve küçük harfler için ince iplik POLYNEON 60Polyneon 60 iplik

Keskin harfler için veya bir tasarımdaki küçük elementlerin net bir şekilde görülmesi gerektiğinde ince polyester iplikler kullanılır. Standart aralıkta 94 adet tek ve 7 adet floresan renk mevcuttur. Klorinlere karşı direnç sağlanır.


2mm'ye kadar olan detaylar için çok ince iplik POLYNEON 75Polyneon 75 iplik

Polyneon serisindeki en iyi iplikler, kullanıcının ayrıntıları ve çok küçük harfleri maksimum hassasiyetle işlemesine, karmaşık telkari oluşturmasına ve pul payetmesine izin verir. 86 adet tekli ve 4 adet floresan renk tonu arasından seçim yapabilirsiniz.

Metalik iplik

Endüstriyel nakış makineleri ve dikiş için METALİK İPLİKLER

Metalik iplikler, tasarımlara etkileyici, göz alıcı ve prestijli bir güzellik katar. MADEIRA, uzmanlar ve yeni başlayanlar tarafından kullanılabilecek geniş bir ürün yelpazesi geliştirmiştir. Odak noktamız yumuşaklık, kolay kullanım ve verimlilik ile çeşitli teknik ve malzemelerin uygunluğudur. Sonuç olarak, bazı versiyonlar sert işlemlere ve endüstriyel temizliğe karşı üstün bir dirence sahiptir. Hepsi endüstriyel nakış makineleri için optimize edilmiştir ve bazıları dikiş için özellikle uygundur. Farklı yapılar, görünümler ve parlak metalik renkler, tekstillere ışıltı, lüks ve çekicilik katmak için çok çeşitli seçenekler sunar.

Faydaları 

metalik nakis ipligiBu dişleri üretmenin çeşitli yolları vardır. Çoğu zaman, renkli bir metalik folyo örneğin polyesterden yapılmış bir çekirdeğin etrafına sarılır. Ancak, üretim sürecinden bağımsız olarak, bir seçim yaparken kalite kritik bir kriter olmaya devam etmektedir.

İyi kalite üretim sırasında yardımcı olur, çünkü iplik nakış makinesinde parçalanmaz ve metal tabaka birbirinden ayrılmaz ve çekirdeği açıkta bırakır. Ek olarak, işlemeli veya dikilen tasarımın sürecek yoğun bir parlaklığı olacaktır. Sargısını test etmenin basit bir yöntemi, parmaklarınızı bir iplik ipliğinden aşağıya doğru iterek ve metal şeritlerin sabit olup olmadığını gözlemlemektir.

Yüksek kaliteli ürünlerin sağladığı verimlilik ve mükemmel sonuçları değerlendiriyoruz. MADEIRA yenilikçi, büyüleyici, performanslı ve yumuşak dokunuşlu metalik dişlileri FS ve Supertwist'i oluşturmada uzun bir geçmişe sahiptir.

Çok çeşitli premium metalik iplikler Madeira FS 40madeira fs

Bir dizi yüksek kaliteli metalik iplik: Çeşitli uygulamalar için geliştirilmiş, farklı kalınlıklarda 6 çeşit. FS 40, standart ağırlıkta, FS 30 ve yumuşak etkili iplik FS 20 ile birlikte detayları vurgulayan ince astarlı FS 50'ye kadar, iki tip makine nakışı için Dikiş için de en uygun olan modeller eklenmiştir: FS 15 ve FS 12.


İleri ve yeni başlayanlar için Madeira CRmadeira cr

Kullanımı kolay metalik dişler.

Özel ayarlamalar, ek aksesuarların maliyeti ve metallerle başarılı bir şekilde nasıl çalışılacağının çözülmesinin önemini vurgulayan, daha önce özel ayarlamalar yapmak için harcanan zamandan tasarruf sağlayan şaşırtıcı derecede kullanımı kolay metalik bir iplik. Ayrıca STANDARD 100'e göre OEKO-TEX®, ürün sınıfı I tarafından onaylanmış ve yüksek yıkama sıcaklıklarına dayanıklı olduğu için yaratma için maksimum özgürlük sunar.

Tekstüre ve renkli metalik efektler için Madeira Supertwist 30madeira supertwist 30

Tekstüre edilmiş metalik iplik Supertwist 

Güzel bir ışıltı, zarif bir görünüm ve çok çeşitli renkler sunan çok yönlü bir efekt ipliği. Çeşitli kumaşlara nakışlı veya dikilebilir. 68 renk ve 11 çok renkli ve ayrıca 16 opal ve 26 kristal rengi mevcuttur. Özellikle modaya uygun uygulamalar için uygun olan bu model, parlak gümüş, altın, toprak, canlı veya pastel notaların cesur tasarımlara entegre edilmesini sağlar.

Burmilana NO 12 Sim İplik

EL YAPIMI GÖRÜNÜM İÇİN BURMILANA MAKİNE NAKIŞI İPLİĞİ

El yapımı görünümünüz, vintage veya hacimli nakış tasarımlarınız için sınırsız yaratıcılık için, düzgün çalışan bir yün veya pamuklu makine nakış ipliği. Uygulamaya ve istenen sonucun türüne bağlı olarak, yün akrilik veya pamuk-akrilik karışımı Burmilana No 12 ip. Özellikle triko, şönil, ilmek tüyü veya zincir dikişi nakışlarının yanı sıra moda ve sokak aşınması nakışları için de uygundur.

  • Yüksek hızlı çok iğneli nakış makineleri için optimize edilmiş ürün
  • Olağanüstü efektler için canlı tonlardan yumuşak tonlara kadar 200'den fazla renk
  • 1000 m profesyonel nakış konileri
  • Dtex 330 x 2 ile kalın doku
  • Daha az dikişle uygun maliyet

BURMILANA 12 Yün iplikburmilana no 12

Yüksek hızlı bilgisayarlı nakış, overlok ve dekoratif dikişler için ince eğrilmiş yün akrilik nakış ipliği. Tasarımları hızla dolduran güçlü ve kalın diş (330 dtex x 2).

Frosted Matte

Bu gerçek bir mat son işlem polyester nakış ipliğidir. Canlı renkleri, tasarımlara boyut ve netlik katan yüksek çözünürlüklü bir görünüm verir. Uzun süre güneş ışığına maruz kaldığında son derece renkli olacak şekilde üretilen Frosted Matte (Buzlu Mat), ışığa karşı hassastır için benzersiz bir genel dereceye sahiptir ve bu, veranda yastıkları ve tekne kapakları gibi doğrudan güneş ışığında işlenecek ürünler için idealdir. Polyester özellikleri, Frosted Matt'in seyreltilmiş çamaşır suyu ile yıkamaya dayanmasını sağlar. Oeko-Tex ® zararlı maddelerden arınmış olduğu onaylanmıştır.

Dijitalleştirme: Ortalama 3.5 - 4.0 yoğunluk
Önerilen İğne: # 65/9 veya # 75/11

Frosted Matte Renkler

Luna 

LUNA ışığı sakladığı ve karanlıkta yaydığı için nakışların karanlıkta parlamasını sağlar . İpliğin ışık gücü, ışığın yoğunluğuna bağlıdır. Yeni bir teknoloji, LUNA'nın karanlıkta, zaman Madeira Lunazaman ve karanlıkta parlayandan çok daha uzun süre parlamasını sağlar. Kompozisyonu sayesinde LUNA cilde yumuşak ve naziktir ve 40 kilo iplik olarak kullanılabilir.

Nakışın tek parçalarını vurgulamak için: dış mekandan, çocuk giyiminden, cadılar bayramı ve karnaval kostümlerinden. Yıkamaya dayanıklı. Tüm nakış tasarımlarıyla çalışır. LUNA artık Denim-Wash için uygun!

Fire Fighter

MADEIRA FIRE FIGHTER No. 40, motor sporu kıyafetleri, iş kıyafetleri ve koruyucu kıyafetler için vazgeçilmez bir aleve ve ısıya dayanıklı nakış ipliğidir. FIRE FIGHTER No.40, uçakların koltuk yastıklarını ve özel güvenlik hususlarının gerekli olduğu yerleri işlemek için de kullanılır.
FIRE FIGHTER ISO-6941 / ISO 15025 ISO standartlarına uygundur ve 25 zengin ve popüler renkte mevcuttur. Sponsorlar için güven ve güçle sonuçlanır.

FIRE FIGHTER kullanırken, masura ipliğinin de uygun şekilde alev geciktirici olduğundan emin olun: MADEIRA'nın özel% 100 Aramid bobin ipliği.

YENİ: N1651, N1747, N1977, N1842, N1643, N1624, N1803, N1918 ve N1800 renkleri artık 2.500 m'lik konilerde de mevcut!

FIRE FIGHTER
10 x 25g ( Masura )

dtex 130 x 2

%100 Aramit

24 Tek renk seçeneği
Bobin İpliği
Alt İplik
10 x 5000m ( Bobin )
Ürün kodu: 923
dtex 130 x 2

%100 Aramit

Beyaz

İğne önerisi:
75/11 - 80/12

Classic

MADEIRA Classic, %100 viskos filamentten üretilmiştir. 3 farklı kalınlıkta mevcuttur: 40 (standart), 30 ve 60.

Classic 40, bütün nakış ipliklerinin klasiğidir ve mükemmel bir parlaklığa sahiptir.

Classic 30, Classic 40' dan daha kalındır ve nakışlarınızda vuruş sayısını azaltmak için idealdir. Ayrıca özel dövme tesirleri üretir.

Classic 60, mevcut en iyi viskos ipliğidir. Narin ve ince detaylar için kulanıldığında mükemmel sonuçlar yaratır.

Uygun maliyetrler ve hızlı teslimat ile Mediara İplikler için bizi arayın.

Melita İplik  +90 212 474 24 24

Madeira İplik Logo

MADEİRA İPLİK ÜRÜNLER

Melita İplik aracılığı ile satın alabileceğiniz bazı Madeira iplikler çeşitleri

Bu site, Bulut Web Site Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım