ALTINBAŞAK İP

Altınbaşak ip logoAltınbaşak Poly Poly Dikiş İplikleri sonsuz elyaf üzerine kesik elyaf polyester kaplanarak üretilir. Yüksek mukavemet ve elastikiyeti bakımından en garantili ipliktir. Uygulanan özel prosedürler sayesinde makina ayarlarında değişiklik istemez. Ütü stabilitesi çok iyidir. Uygun elyaf kesidi yüzünden çok problemli kumaşların dikişinde bile başarı ile kullanılabilen. Altınbaşak Poly Poly Dikiş İpliği otomatlarda bilhassa tavsiye edilir.

ALTINBAŞAK POLY POLY İPLİK 120 NO

Altınbaşak poly poly iplik 120 numara; Bütün dikiş tiplerine uygundur. Spor kıyafetler, çocukkonfeksiyonu, tüm erkek giyimi, iş elbiseleri, iç çamaşırı, kalın triko, T-shirt, palto, mayo, korse, havlu, şemsiye, ilik dikişi. 5000 mt uzunluğunda bobinlere sahiptir ve Özel Boyama ile bir çok renk çeşidi bulunur. Tavsiye edilen iğne numarası 70.

ALTINBAŞAK POLY POLY İPLİK 50 NO

Altınbaşak poly poly iplik 50 numara; Deri kıyafetler, dış giyim, iş elbiseleri, palto, triko ve kalın jarse, kadife-kanvas ve jean giysiler, ayakkabı dikişi, dalgıç kıyafetleri. 5000 mt uzunluğundadır ve 400 farklı renk çeşidi bulunmaktadır. Tavsiye edilen iğne numarası 110-120'dir.

ALTINBAŞAK POLY POLY İPLİK 30 NO

Altınbaşak poly poly iplik 30 numara; Jean, yatak, kapitone, branda, bavul, kumaş topbaşı dikişlerinde kullanılır. 3000mt uzunluğunda bobinlerde sunulur. 400 farklı renk seçeneği mevcuttur. Tavsiye edilen iğne no su 130-140 .

ALTINBAŞAK RENK KARTELASI

Altınbaşak ipilik renkleriAltınbaşak ipilik renkleriAltınbaşak poly poly iplik

Bu site, Bulut Web Site Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım