MADEIRA BURMILANA NO 12 SİM İPLİK

Madeira Burmilana Sim İplik

MADEIRA BURMILANA NO 12 SİM İPLİK
MADEIRA BURMILANA NO 12 SİM İPLİK

Madeira Burmilana No.12 el yapımı yün görünümü için kullanılabilir.

Yüksek kaliteli yün / akrilik nakış ipliği, yüksek hızlı programlanmış nakış, overlok ve dekoratif dikişler için idealdir. BURMILANA, tasarımlara hızlı bir şekilde sıcak ve sıradışı bir doku dolgunluğu veren güçlü ve kalın (330 dtex x 2) bir ipliktir.

BURMILANA, etkileyici ve özel efektler oluşturmak için çeşitli renk seçenekleriyle kırmızı, yeşil, mavi ve sarıdan yumuşak doğal tonlara kadar geniş bir renk yelpazesi sunar.

BURMILANA - Birkaç dikiş ile benzersiz nakış!

BURMILANA BURMILANA CO No.12

10 x 1000m (Bobin) Art. No. 816 dtex 330 x 2 den 300 x 2 50% cotton 50% Akrilik 65 Tek renk seçeneği 7 Mélangé renk seçeneği

İğne Tavsiyeleri BURMILANA CO 12 100/16

BURMILANA CO Içeriginde ki yüksek pamuk miktari ile, çok yumusak ve harika bir görünüm verir. Canlı, yazlik bir görünüm için mükemmel bir seçenek. Oeko-Tex Standard 100 class 1 (bebek standartları) ile belgelendirilmiştir.

BURMILANA CO No 12 RenkBURMILANA CO No 12 RenkBURMILANA CO No 12 Renk

Burmilana sim iplik fiyatı için e-ticaret sitemizden sipariş verebilir veya İstanbul Bağcılar'da yerimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Teslimat

Sektördeki önemli sorunlardan biri olan zamanında teslimata çok önem veren Melita İplik Makina; Tüm Türkiye’ye hızlı ve zamanında teslimatlar yapmaktadır. İstanbul içinde kendi servis araçları kullanmaktadır. Zamanında teslimat, Melita İplik ve Tekstil için çok önemli bir prensiptir.

Ödeme
Müşteri odaklı çözümler üretmeye her zaman önem gösteren Melita İplik Makina; ödeme konusunda da, müşteri ile işbirliği prensibini benimsemiş. Müşteri odaklı ödeme seçenekleri geliştirmektedir. Dönem, dönem gerçekleştirdiği kampanyalar ile müşterilerine bir çok kolaylık sağlamıştır.

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 10 + 7 = ?
Gönderiliyor

KVKK Sözleşmesi

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım