TÜR-İP İPLİK

1976 yılında İstanbul'da kurulan Tür-ip Dikiş İpliği İmalat A.Ş., makinalarının çalışmaya başladığı ilk günden beri Türkiye için polyester iplik üretmektedir.tur ip

Tür-ip üretime polyester dikiş ipliği ile başladı. Öncelikle amacı bu sektörde büyümekti. Bu amaca ulaşıp Türkiye'nin ve dünyanın en büyük üreticilerinden biri haline geldikten sonra ikinci adım olarak ürün hattını genişletmeye karar verdi. Buna göre aksesuar departmanı kuruldu. Aksesuar ekibi, yaratıcı ekibi ile kısa sürede sektörde önemli bir yere ulaşmış, kendi ipinden üretilen pamuk şerit, balıksırtı, kordon, elastik, saten kurdele, dantel konularında lider olmuştur. 2011 yılı itibariyle dikiş ipliği ve aksesuarları Tür-ip'in ürettiği ve sattığı iki ana üründür.

TÜR-İP İPLİK ÜRÜNLERİ 

TÜR-İP

TÜRSAN

TÜRKOT

TÜRÜN MUZ İPLİK

KALYON

TURPA

TURKON

KOMSAN & GULET

Tür İp İplik Teslimat, iplik sipariş, Türip iplik toptan fiyatlar

Sektördeki önemli sorunlardan biri olan zamanında teslimata çok önem veren Melita İplik Makina; Tüm Türkiye’ye hızlı ve zamanında teslimatlar yapmaktadır. İstanbul içinde kendi servis araçları kullanmaktadır. Zamanında teslimat, Melita İplik ve Tekstil için çok önemli bir prensiptir.

Ödeme
Müşteri odaklı çözümler üretmeye her zaman önem gösteren Melita İplik Makina; ödeme konusunda da, müşteri ile işbirliği prensibini benimsemiş. Müşteri odaklı ödeme seçenekleri geliştirmektedir. Dönem, dönem gerçekleştirdiği kampanyalar ile müşterilerine bir çok kolaylık sağlamıştır.

Türip iplik ürünleri ve çeşitli Melita İplik tarafından satışı yapılmaktadır. Uygun fiyatlarla tüm Türkiye'ye aynı gün kargo imkanı ile tüö çeşitler tedarik edilmektedir. 

Melita İplik yüzlerce ürün çeşidi ile hizmet vermektedir.

Diğer iplik çeşitlerini İncelemek için diğer markaların ürünlerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. 

Baskı ipleri

Continuous filament

Eriyen iplikler

Esneyen iplik

Gipe lastik iplik

Misinalar

Pamuk dikiş iplikleri

Poly poly iplikler

Polyester dikiş iplikleri

Sim iplikler

Tekstürize iplik

TÜR-İP İPLİK ÜRÜNLER

Türip iplik çeşitleri 120 no iplik

Bu site, Bulut Web Site Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım