TEKSTÜRİZE İPLİK

Tekstürize iplikler ve texture iplik çeşitleri

TEKSTÜRİZE İPLİK
TEKSTÜRİZE İPLİK
TEKSTÜRİZE İPLİK
TEKSTÜRİZE İPLİK

Tekstürize iplik çeşitleri

Tekstüre işleminin amacı; Sentetik lifler (kimyasal yollarla elde edilir) ve doğal liflerin (pamuk, yün, keten vb.) görünüm ve oranlarının karşılaştırılması ve daha da mükemmel özellikler verilmesi.

Tekstürize işlemi, bükümlü ve bükümsüz bir yapıya sahip olmayan yarı büzüşen bir iplik olan POY'yi elde etmek için ve aynı zamanda tekstüre işleminde tam gerilme ve büküm için kullanılır. Bu şekilde elde edilen dokulu iplik yumuşak bir dokunuşa, ısıyı tutma kabiliyetine ve doğal lifler gibi düz ipliklere kıyasla daha yüksek esnekliğe sahiptir. Melita İplik, PBT, Naylon ve Polyester gibi çeşitli polimerlerin ekru ve siyah dokulu ürünlerin satışını yapnmaktadır. 

Teslimat

Sektördeki önemli sorunlardan biri olan zamanında teslimata çok önem veren Melita İplik Makina; Tüm Türkiye’ye hızlı ve zamanında teslimatlar yapmaktadır. İstanbul içinde kendi servis araçları kullanmaktadır. Zamanında teslimat, Melita İplik ve Tekstil için çok önemli bir prensiptir.

Ödeme
Müşteri odaklı çözümler üretmeye her zaman önem gösteren Melita İplik Makina; ödeme konusunda da, müşteri ile işbirliği prensibini benimsemiş. Müşteri odaklı ödeme seçenekleri geliştirmektedir. Dönem, dönem gerçekleştirdiği kampanyalar ile müşterilerine bir çok kolaylık sağlamıştır.

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 19 + 2 = ?
Gönderiliyor

KVKK Sözleşmesi

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım