COATS GRAMAX TEKSTÜRİZE İPLİK

Coats Gramax,% 100 polyester sürekli filament dokulu bir ipliktir.

COATS GRAMAX TEKSTÜRİZE İPLİK
COATS GRAMAX TEKSTÜRİZE İPLİK

Coats Gramax Tektürize'de kullanılan dokulu lifler ipliğe yumuşak bir his verir.

Bu, özellikle "cilde yakın" dikişlerde yumuşaklık ve rahatlık sağlamak için overlok, perdahlama ve kapak dikişi döngülerinde kullanım için idealdir. Düzgün, rahat dikişler için iyi bir dikiş alanı ve yumuşaklık sağlar.

Coats Gramax, yıkamadan sonra dikişin bozulmamasını sağlayan düşük çekme özelliklerine sahiptir. Ek olarak, en zorlu yıkama koşullarında bile yüksek renk haslığı seviyesine sahiptir.

coats gramax iplik

Bebekler ve küçük çocuklar için tekstil ürünlerini kapsayan en katı sınıf olan Sınıf I, Öko-Tex Standard 100 sertifikasına sahiptir. Coats Gramax kısıtlı madde listemize uygundur.

Coats Gramax Kullanım Alanları

Bebek giyim
Ev tekstili
Deriden giysiler
Spor giyimİç çamaşırı
Gündelik kıyfaetler
İç çamaşırı
Kadın iç çamaşırı 

Coats Global Renkleri

Coats Global RenklerCoats Global RenklerCoats Global Renkler

Teslimat

Sektördeki önemli sorunlardan biri olan zamanında teslimata çok önem veren Melita İplik Makina; Tüm Türkiye’ye hızlı ve zamanında teslimatlar yapmaktadır. İstanbul içinde kendi servis araçları kullanmaktadır. Zamanında teslimat, Melita İplik ve Tekstil için çok önemli bir prensiptir.

Ödeme
Müşteri odaklı çözümler üretmeye her zaman önem gösteren Melita İplik Makina; ödeme konusunda da, müşteri ile işbirliği prensibini benimsemiş. Müşteri odaklı ödeme seçenekleri geliştirmektedir. Dönem, dönem gerçekleştirdiği kampanyalar ile müşterilerine bir çok kolaylık sağlamıştır.

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 18 + 8 = ?
Gönderiliyor

KVKK Sözleşmesi

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım