BLUE BIRD B50 5 FONKSİYONLU YAĞLAYICI SPREY

Tekstil makinası yağlar, pası söker, nemi alır, pası önler, temizler

BLUE BIRD B50 5 FONKSİYONLU YAĞLAYICI SPREY

5 Fonksiyonlu bir sprey olup metallerde pas çözme, yağ ve kir temizleme, yağlama, nem giderme ve pasa karşı koruma özelliklerinin hepsini içinde barındırır.

Bluebird B50 Üstün özellikleri ile ileri teknoloji ürünüdür.

Yüksek çözme gücü katılaşmış yağları ve kirleri anında temizler, koruyucu bir tabaka oluşturup nemi uzaklaştırarak pasa karşı korur .Mükemmel bir yağlayıcıdır, yüksek nüfuz etme özelliği ile bütün yüzeye yayılır, sürtünme ve aşınmayı önler.

Elektrik yalıtımı 46.000 V’tur.

Sıkışmış mekanizmaları gevşetir, pası çözer, temizler, tekrar yağlar ve paslanmayı önler. Uçak ,otomobil , gemi ve deniz araçları, motorsiklet, bisiklet, iş makineleri ,av aletleri, ev gereçleri, tekstil makineleri gibi bir çok alanda sınırsız kullanım olanağına sahiptir.

İnsan sağlığına ve doğaya zarar veren maddeler içermez.

200 ml -400 ml sprey;5-25-50 lt plastik ambalajlarda.

Blue Bird sprey çeşitleri. 

B50 5 Fonksiyonlu Sprey
 
Yağlar, pas kaldırır, nem kaldırır, pas önler, temizler

5 fonksiyonel bir üründür ve metallerdeki tüm paslanma, yağ ve kir temizleme, yağlama, nem alma ve pas koruma özelliklerini içerir. Üstün özellikleri ile yüksek teknoloji ürünü bir üründür. Katılaşmış yağların ve safsızlıkların yüksek çözünme gücü.

Anında temizler, koruyucu bir tabaka oluşturur ve nemi çıkararak paslanmaya karşı korur. Mükemmel bir yağlayıcıdır, yüksek penetrasyon özelliği ile tüm yüzeye yayılır ve sürtünme ve aşınmayı önler. Elektrik yalıtımı 46.000 V'dir. sıkışmış mekanizmaları gevşetir, paslanmayı giderir, temizler, yeniden yağlanır ve paslanmayı önler. Uçak, otomobil, gemi ve deniz araçları, motosiklet, bisiklet, inşaat ekipmanları, avcılık araçları, ev ekipmanları, tekstil makineleri gibi sınırsız kullanım olanakları vardır. İnsan sağlığına ve doğasına zarar veren maddeler içermez.
200 ml -400 ml sprey 5-25-50 lt plastik ambalajlarda.

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 10 + 7 = ?
Gönderiliyor

KVKK Sözleşmesi

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım