KALYON İPLİK 180 NUMARA

Kalyon Dikiş İpliği 100% Polyester Dikiş İpliği

KALYON İPLİK 180 NUMARA

İlikli Polyester (Poly Poly) ve İlikli Polyester Pamuk (Poly Cotton) iplik

KALYON İPLİK 180 NO POLY POLY İPLİK

KALYON 180 numara iplik, sürekli filament polyester üzerine polyester ya da pamuk sarılarak üretilmektedir. KALYON kataloğumuzda 475 adet renk seçeneği ve 14'ten fazla etiket numarası bulunmaktadır.

Core Spun Polyester

KALYON markası aynı zamanda özel boyalı İlikli Polyester Pamuk dikiş ipliklerine de sahiptir. Bunlar Indigo ve Ekolojik boyalardır. 

Indigo Boyalı İlikli Polyester Pamuk: Indigo boyası dikiş ipliğine tamamen geçmez. Endüstriyel yıkamalardan sonra indigo boyanın rengi akar. Indigo boyalı dikiş ipliği yıkama tekniğine bağlı olarak farklı efekt alır. Etiket numaraları 20, 30, 50 ve 100'dür.

Ekolojik Boyalı İlikli Polyester Pamuk: Yüksek mukavemetli ilikli polyester pamuk dikiş ipliğinin ekolojik boyalı halidir. Ekolojik boya endüstriyel yıkamalardan sonra akar. Bu boyanın istenilen etkisi budur. Etiket numaraları 20, 25, 30, 50 ve 100'dür; 8 adet renk mevcuttur.

KALYON İPLİK 180  NO RENK KARTELASI

Kalyon iplik renk kartelasıKalyon iplik renk kartelasıKalyon iplik renk kartelası 150

Kalyon iplik renk kartelası Kalyon iplik renk kartelasıKalyon iplik renk kartelasıKalyon iplik renk kartelasıKalyon iplik renk kartelasıKalyon iplik renk kartelası

Kalyon iplik renk kartelası

180 numara Kalyon polyester iplik fiyatı için e-ticaret sitemizden sipariş verebilir veya İstanbul Bağcılar'da yerimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Teslimat

Sektördeki önemli sorunlardan biri olan zamanında teslimata çok önem veren Melita İplik Makina; Tüm Türkiye’ye hızlı ve zamanında teslimatlar yapmaktadır. İstanbul içinde kendi servis araçları kullanmaktadır. Zamanında teslimat, Melita İplik ve Tekstil için çok önemli bir prensiptir.

Ödeme
Müşteri odaklı çözümler üretmeye her zaman önem gösteren Melita İplik Makina; ödeme konusunda da, müşteri ile işbirliği prensibini benimsemiş. Müşteri odaklı ödeme seçenekleri geliştirmektedir. Dönem, dönem gerçekleştirdiği kampanyalar ile müşterilerine bir çok kolaylık sağlamıştır.

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 15 + 5 = ?
Gönderiliyor

KVKK Sözleşmesi

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım