COATS İPLİK EPIC İPLİK

Coats iplik Coats Epic iplikler

COATS İPLİK EPIC İPLİK
COATS İPLİK EPIC İPLİK

Epic, dünyanın lider giyim markaları ve üreticileri tarafından tercih edilen, daha iyi ürünler ve üretimde üstün başarı elde etmek için güvenle kullanılan, çok amaçlı ve yüksek kaliteli, ilikli polyester dikiş ipliğidir. Coats Epic, en hassas ipeklerden, kaba denim kumaşlara ve yüksek teknik performans malzemelerinin dikimine kadar çok farklı uygulamalarda kullanılabilir ve tüm uygulamalarda mükemmel dikiş oluşumu ve dikiş görüntüsü elde edilir. Coats Epic dikiş ipliğinin tercih edilmesi ile, sadece dikiş görüntüsünde mükemmellik sağlanmakla kalınmaz, aynı zamanda üretim hattının performansı artar, verimlilik yükselir. Özel bir yağlama maddesi ile işlem gören yüzeyi sayesinde Epic, en zorlu dikiş koşullarında dahi, düşük tansiyonlarda mükemmel performans gösterir.

coats epic iplik

Markalı giyim eşyaları Bluz ve gömlekler Klasik ceket ve pantolonlar Epic, kusursuz tasarımı ve üretim kalitesi ile, yüksek dayanımlı bir dikiş ipliğidir. Üstün performansı sayesinde, tamir oranları ve geri dönen ürün sayılarında azalma olur, verimlilik artar. Dünya çapında kalitesi, daha yüksek aşınma dayanımı ve mükemmel renk hizmeti, Epic'in tüm dünyada tercih edilmesinin sebebi olan diğer unsurlardır. İlikli dikiş ipliği Epic'in merkezindeki yüksek mukavemetli yapı, kesik elyaf ipliklere göre, dikişte çok daha ince ipliklerin ve ince iğnelerin kullanılabilmesine imkan verir. Çocuk giysilerini de kapsayan, Öko-tex standart 100, sınıf I sertifikasına sahiptir. Coats'un yasaklı maddeler listesi ile uyumludur. En üst seviyede renk haslığı performansı gösterir.

Neden Coats Epic İplik kullanılmalı?

Kullanım alanları:

İç çamaşırı ve mayo

Uniforma ve iş kıyafetleri

Denim giysiler

Deriden yapılan eşyalar

Teknik Danışmanlık Hizmeti Uzmanlardan oluşan ekibimiz, yaratıcı çözümlerle dünya çapında hizmet verir.

coats epic iplik coats iplikler

Eğirilmiş polyester dikiş ipliği

Poli/poli çekirdek dikiş ipliği

Pamuk/poli çekirdek dikiş ipliği

Polyester doku iplik

Naylon iplik çanta kapanış iplik

% 100% Polyester yüksek mukavemetli iplik

Naylon yüksek mukavemetli iplik

% 100% Naylon bond iplik

Coats epic iplik fiyatı için e-ticaret sitemizden sipariş verebilir veya İstanbul Bağcılar'da yerimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Teslimat

Sektördeki önemli sorunlardan biri olan zamanında teslimata çok önem veren Melita İplik Makina; Tüm Türkiye’ye hızlı ve zamanında teslimatlar yapmaktadır. İstanbul içinde kendi servis araçları kullanmaktadır. Zamanında teslimat, Melita İplik ve Tekstil için çok önemli bir prensiptir.

Ödeme
Müşteri odaklı çözümler üretmeye her zaman önem gösteren Melita İplik Makina; ödeme konusunda da, müşteri ile işbirliği prensibini benimsemiş. Müşteri odaklı ödeme seçenekleri geliştirmektedir. Dönem, dönem gerçekleştirdiği kampanyalar ile müşterilerine bir çok kolaylık sağlamıştır.

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 19 + 2 = ?
Melita İplik
31 Ağustos 2019
Merhaba İrfan bey, Fiyat teklifleri için iletişim formunu doldurmanız durumunda sizinle iletişime geçerek iplik fiyatlarımızı hemen sunabilir. İyi çalışmalar Melita İplik Makina
İrfan
31 Ağustos 2019
Merhaba, toptan poly poly coats iplik ihtiyacımız vardır. Toptan polyester iplikler için bilgi rica ederiz.
Gönderiliyor

KVKK Sözleşmesi

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım