ÜÇBAŞAK 24 NO 282 Y PAMUK İPLİK

Üçbaşak 100% Pamuk Merserize Dikiş İpliği

ÜÇBAŞAK 24 NO 282 Y PAMUK İPLİK
ÜÇBAŞAK 24 NO 282 Y PAMUK İPLİK

Üçbaşak 24 No 282 Y Pamuk Dikiş İpliği

Üçbaşak, Merserize Dikiş iplikleri için özel yöntemlerle seçimi yapılan Mısır Pamuğu sayesinde yüksek mukavemet, parlaklık ve dikiş özelliklerine sahiptir. Apre işlemi ile dikiş randımanını yükseltir. İplik yapısı tüm dikiş tiplerinde ve dikiş otomatlarına uyumludur. Canlı ve parlak renkleriyle, yıkamaya ve ışığa karşı dayanıklılığıyla bir kaliteli ve modaya uygundur. 

RENKLER

UCBASAK iplik renkleri

UCBASAK iplik renkleri

ÜÇBAŞAK 24 NO PAMUK İPLİĞİ KULLANIM ALANLARI 

3000 Metrelik bobinlere sarılan Üçbaşak pamuk ipliklerini aşağıdaki ürünlerde kullanabilirsiniz. 

Ham merserizeli ve kasarlı kumaşlar için yapılacak olan sadece boyaya hazır parça boyama işlerinde kullanıma uygun üretimi bulunmaktadır. 

ucbasak pamuk ipligi ve kullanim alanlari

24 numara Üçbaşak pamuk iplik fiyatı için e-ticaret sitemizden sipariş verebilir veya İstanbul Bağcılar'da yerimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Teslimat

Sektördeki önemli sorunlardan biri olan zamanında teslimata çok önem veren Melita İplik Makina; Tüm Türkiye’ye hızlı ve zamanında teslimatlar yapmaktadır. İstanbul içinde kendi servis araçları kullanmaktadır. Zamanında teslimat, Melita İplik ve Tekstil için çok önemli bir prensiptir.

Ödeme
Müşteri odaklı çözümler üretmeye her zaman önem gösteren Melita İplik Makina; ödeme konusunda da, müşteri ile işbirliği prensibini benimsemiş. Müşteri odaklı ödeme seçenekleri geliştirmektedir. Dönem, dönem gerçekleştirdiği kampanyalar ile müşterilerine bir çok kolaylık sağlamıştır.

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 20 + 2 = ?
Gönderiliyor

KVKK Sözleşmesi

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım