COATS ELOFLEX

Yüksek uzatma, esnek dikişler için yenilikçi bir performans streç dikiş ipliği

COATS ELOFLEX
COATS ELOFLEX

Coats eloflex esnek iplik

Coats Eloflex, yüksek uzamalı streç dikişler için yenilikçi bir performans streç dikiş ipliğidir.

Eloflex, performans sporu kıyafetleri ve cilde yakın giysiler için yumuşak ve güvenli streç dikişler için mükemmel bir seçenektir. Kontrollü uzaması streç kumaşlarda dikişin uzaması riskini azaltır.

Eloflex, tüm streç kumaş türleri için geniş bir renk ve ebat yelpazesinde mevcuttur. İster spor giyim, ister streç denim veya ayakkabı malzemeleri.

Futbol veya rugby formaları, iç şortlar, tozluklar gibi hafif giyim eşyalarında ve hatta çocuk giyiminde boyun gerginliği ölçümlerine yardımcı olmak için kullanılabilir. Streç denim veya daha ağır kumaşlar ve ayakkabı malzemeleri için uygundur. Kilit dikişi uygulamaları için dikişte en uygun gergiyi elde etmek için her zaman hem iğnede hem de masurada Eloflex kullanın.

İyi bir makine dikişi için kritik olan iyi ilmek oluşum özelliklerini sunmasını sağlayan yüksek bir başlangıç ​​modülüne sahiptir.

Eloflex, bebekler ve küçük çocuklar için tekstil ürünlerini kapsayan en katı sınıf olan I. sınıf Öko-Tex Standard 100 sertifikasına sahiptir. Coats kısıtlı madde listesine uygundur.

Coats Eloflex Kullanım Alanları

Çocuk giyim
Ayakkabılarda yüksek oranda gerilebilir dikişlere uygun
Performans spor kıyafetlerinde ve spor kıyafetlerinde streş dikişler 
Boyun dikişleri ve baskılı alanlar 
Streç kot ve bayan dar pantalonların dikişi
İç çamaşırı

Coats Global Renkleri

Coats Global RenklerCoats Global RenklerCoats Global Renkler

Teslimat

Sektördeki önemli sorunlardan biri olan zamanında teslimata çok önem veren Melita İplik Makina; Tüm Türkiye’ye hızlı ve zamanında teslimatlar yapmaktadır. İstanbul içinde kendi servis araçları kullanmaktadır. Zamanında teslimat, Melita İplik ve Tekstil için çok önemli bir prensiptir.

Ödeme
Müşteri odaklı çözümler üretmeye her zaman önem gösteren Melita İplik Makina; ödeme konusunda da, müşteri ile işbirliği prensibini benimsemiş. Müşteri odaklı ödeme seçenekleri geliştirmektedir. Dönem, dönem gerçekleştirdiği kampanyalar ile müşterilerine bir çok kolaylık sağlamıştır.

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 14 + 6 = ?
Gönderiliyor

KVKK Sözleşmesi

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım