BROTHER S-7300A-403

Elektronik Dişli Sistemi ve İplik Kesmeli, Tek İğneli, Direct Drive Düz Dikiş Makinesi

BROTHER S-7300A-403
BROTHER S-7300A-403
BROTHER S-7300A-403
BROTHER S-7300A-403
BROTHER S-7300A-403
BROTHER S-7300A-403

Elektronik dişli sistemi doğrudan bir step motora bağlı olarak adapte edilmiş, dünyanın ilk düz dikiş makinası. Yeni nesil düz makina standartların oluşmasına ön ayak olmuştur. 

Brother S-7300A-403 Özellikleri

Yeni çağanoz sistemi sayesinde orta kalınlıkta ve kalın kumaşlardaki dikiş kalitesi arttırılmıştır. Sezgileri güçlü renkli LCD dokunmatik panel üzerinde kolay anlaşılabilir simgelerle donatılmış olan renkli LCD dokunmatik ekran kolay bir kullanım sunar. 

Panel ekranı sayesinde kullanımı kolaydır. Panel ekranında kullanımı kolay operatör modu ve detaylı yetkili servis modu bulunmaktadır. Her iki modda kullanıcıların ihtiyaçlarına gerekli olan kullanışlı fonksiyonlar mecuttur. Böylece ekrana bir bakışta istenilen bilgilere ulaşılabilir. Panel üstünde her iki mod ayarı yapılabilir. Bir step motor ile doğrudan bağlantılı olarak elektronik dişli hareketini yapabilen dünyanın ilk düz dikişi makinesi. 

Dikiş başlangıcı bve sonunda daha kısa iplik. Dikişi bailangıcındaki ipliği en aza indirerek minumum 3mm kısa kalmasını sağlar.

Yüksek kaliteli dikiş

İş bitiriminde iplik uçlarını daha kısa bırakılması sezgileri güçlü, renkli LCD dokunmatik panel DESEN DİKİŞİ ile sağlanan katma değer yeni el switch ile artan işlevsellik. 

USB girişi sayesinde dikiş desenleri ve ayarlar kolaylıkla diğer makinalara kopyalanabilir. Ayrıca yazılımları da USB bellek ile Brother dikişi makinenizi güncelleyebilirsiniz. 

Brother Nexio Dikiş Makinası

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 16 + 8 = ?
Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım